Obserwatorzy.

Wymień się ze mną.

        W tej zakładce będę umieszczać moje  prace lub materiały do rękodzieła   przeznaczone do wymiany. 
Jeśli Ci się coś spodoba  proszę napisz do mnie  i  zaproponuj coś swojego , jeśli się  porozumiemy   wymienimy się prywatnie.

         Nie proponuj mi prac szydełkowych  lub wykonanych na drutach bo te potrafię zrobić sama ale prace w innej technice przygarnę z radością. Mile widziane  są  również    materiały, półprodukty i narzędzia  do  robótek .  Nie wiem czym się zajmujesz , nie  będę więc wymieniać co bym chciała mieć w zamian   ale pisz proszę do mnie śmiało. Interesuje mnie różne rękodzieło nie tylko szydełkowanie,  cały czas mam zamiar spróbować swoich sił w różnych technikach    więc  zaproponuj mi coś  ze swoich prac lub z  materiałów, narzędzi czy przydasi które są Ci zbędne. Każda z nas ma jakieś rzeczy  otrzymane w wymiankach  lub   zakupione a  nie   używane  bo wena twórcza się skończyła lub np. zapałałyśmy miłością do zupełnie innej techniki rękodzieła. A może    masz coś zupełnie  innego np. hodujesz   zioła,  masz pasiekę i prawdziwy miód, mieszkasz przy lesie i  zbierasz grzybki. Dla mnie mieszkającej w dużym mieście to bardzo atrakcyjne  rzeczy zwłaszcza, że   jestem uwiązana do domu opiekując się ojcem  niesprawnym  fizycznie i intelektualnie.
Mail nic nie kosztuje  a dzięki  wymianie  moje prace będą   komuś służyć a nie pokrywać się kurzem  lub być sprzedawane za bezcen bo komuś nawet koszt materiałów wydaje się zbyt duży jako zapłata za  pracę. Nie mam  zbyt dużo  gotowych niezagospodarowanych prac. Jeśli   zainteresowała cię jakaś moja praca pokazywana na blogu i chciałabyś mieć podobną    to też możesz do mnie napisać gdy dojdziemy do porozumienia to zawsze mogę coś wykonać specjalnie dla Ciebie.

W sprawie prywatnej wymiany piszcie proszę  na adres     anko581@o2.pl 
 Szczegółowy opis proponowanych rzeczy wyślę osobom zainteresowanym wymianą.

  


Mały szydełkowy żółwik 


Bardzo długi gruby  szal szydełkowy niebiesko-szary 240x 15 cm

Czerwony  sweterek wydziergany  na drutach z dodatkiem strusich piórek dł. 50 cm , dł rękawa 58 cm, szerokość od 45 do 52 cm( mocno się rozciąga bo to ścieg  ściągaczowy). Jakiś czas temu zrobiony dla córki ale jej się nie spodobał bo jest czerwony!!!! Piórka można odpruć.Szydełkowa bransoletka zapinana na włóczkowe guziki

Szydełkowy, sznureczkowy naszyjnik

 Broszka


Broszka


 Naszyjnik na sznureczku

 Naszyjnik spiralka

Broszka szydełkowo-filcowa

 Naszyjnik

 Bransoletka z koralikami


 Poszewka na poduszkę z wiatraczkiem 40 x40


Kwiatki materiałowe

3 komentarze:

  1. Interesuje mnie chust i wełniana w jasnych kolorach i torebka szydełkowa, w zamian proponuję szyjątka, poduchy, koty pozdrawiam Dusia

    OdpowiedzUsuń
  2. Czapkę przygarnę, jest odjazdowa pozdrawiam Dusia

    OdpowiedzUsuń
  3. Napisałam kilka dni do Ciebie maila , ale nie wiem czy dotarł , bo nie dostałam odpowiedzi ??

    OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.