Obserwatorzy.

środa, 3 kwietnia 2013

Czas smutku.

Jak każdy czekam z utęsknieniem na Święta. Sprzątam , gotuję, piekę, dekoruję  dom ale to wszystko nie jest ważne. Dla mnie magia Świat  to czas spędzony z najbliższą rodziną, wspólne  posiłki ,długie opowiadania, dzielenie się radością z przebywania razem. Wszystko co dobre jednak się kończy , zawsze za wcześnie i  wtedy pojawia się  smutek, że to już koniec, że trzeba się  żegnać i znów liczyć dni do następnego spotkania. Dlatego dla mnie po Świętach nastaje czas smutku. Mam nadzieję, że wkrótce zaświeci słoneczko, powieje ciepły wiatr i wypędzi smutki. Myślę, że dobrze mnie rozumieją wszyscy którzy mają  swoich bliskich daleko od siebie.
Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim  za życzenia świąteczne, przeczytałam je dziś wszystkie, wybaczcie, że  sama nie złożyłam Wam życzeń  na Waszych blogach. Mam nadzieję, że po przeczytaniu dzisiejszego wpisu  rozumiecie dlaczego świąteczny czas rezerwuję w całości  tylko dla rodziny. Szczególne podziękowania składam  lucy z mazur  od której dostałam przepiękną karteczkę z życzeniami. Wygrałam kiedyś u niej Candy, wymieniłyśmy tylko  kilka maili  więc  właściwie zupełnie się nie znamy tym bardziej wzruszyła mnie jej życzliwość i pamięć, dziękuję.5 komentarzy:

 1. czas spędzony w gronie rodziny, zwłaszcza tej, która mieszka daleko, jest niezwykle cenny i zawsze za krótki, ale warto się cieszyć, że się wogóle go ma, czasem nawet tego brakuje.... pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę co by ten ciepły wiosenny wiaterek szybko przybył i przepędził smutki!:) pozdrawiam niebiesko:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja rodzinę mam blisko i jestem u nich prawie co tydzień, więc inaczej podchodzę do świąt, ale Cię rozumiem :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozumiem Cię. Gdy mój mąż pracował za granicą często chodziłam zapłakana i ciągle smutno mi było, bo kogoś brakowało. Ale głowa do góry !!! Już słoneczko jaśniej przygrzewa i można się do niego też uśmiechnąć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pozdrawiam i niech to wiosenne słonko zaświeci nareszcie!

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.