Obserwatorzy.

środa, 25 kwietnia 2012

Kamienne serce.

Lubię zbierać kamienie , takie zwykłe leżące na drogach ,w strumieniach, górach i na plaży. Z każdego pobytu w nowym miejscu przywożę sobie choć mały kamyk. Czasem spodoba mi się całkiem duży i wtedy też go targam w plecaku  co  niezmiennie dziwi mojego małżonka.  Zauważyłam wyzwanie w Art-piaskownica     pod tytułem " Kraftuj z natury - kamyk". Pomyślałam , że  to idealne wyzwanie dla moich kamyków szczególnie dla jednego w kształcie serca znalezionego  gdzieś w górach.
Powstała mała  atłasowa zawieszka. Dla mnie ta zawieszka to taki symbol nieszczęśliwej miłości. Płomienne serce z jednej strony i kamienne z drugiej. Czasem tak bywa , że miłość nie jest odwzajemniona czego Wam NIE życzę.
 Zgłaszam więc zawieszkę do zabawy.


5 komentarzy:

 1. też mam dwa kamyki w kształcie serca!

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślałam, że tylko ja kamienie zbieram, miło wiedzieć że nas "dziwaków" jest więcej :) Muszę to mojemu chłopu na dowód pokazać :) Zawieszka jest śliczna.

  OdpowiedzUsuń
 3. No proszę ilu wielbicieli zbierania kamieni...dołączam do tego zacnego grona:) Zawieszka pięknie wyszła i jej interpretacja jest bardzo trafna.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawieszka jest super :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Piekna zawieszka ;-)) Broszka tez urocza, ach jedna taka w twoim wykonaniu mam ;-)) Też mam słabość do kamieni, kamyczków, wiele w moim posiadaniu takich "dziwnych" przedmiotów.

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.