Obserwatorzy.

czwartek, 5 kwietnia 2012

Świąteczne wymianki.

Zanim opanuje mnie amok świąteczny i zamknę się w kuchni chcę podsumować  moje wymianki świąteczne. Brałam udział w 2  wymiankach . Jedną zorganizowała Kolorowa Honka , drugą natomiast Cohenna. Dziewczyny dziękuję Wam za organizacje wymianek i za  włożoną pracę.
W pierwszej wymiance moją parą była Alicja  dla której to ja robiłam prezent, taki oto


Natomiast prezent świąteczny dla mnie  w tej wymianie robiła Amlai.
Dostałam  od  niej paczuszkę z której wysypały się wspaniałe prezenty. Podziwiajcie .

Szklany lampionik jet malowany w śliczne kwiatki i biedroneczki, podkładeczki są korkowe, a pod cudnym kwiatkiem są świeczuszki zapachowe.Papierowe ozdoby już się przydały do świątecznych karteczek a słodkości zostały  zjedzone przez wnuczka , nawet zdjęcia nie doczekały. Bardzo  Amalai   dziękuję za prezenty wymiankowe.
W drugiej wymiance moją parą byli M i P z blogu Klucze do raju.
Dostałam od nich wspaniałe prezenty : pięknie malowane kieliszki do jajek, świąteczne ozdoby i słodycze. Im również bardzo dziękuję za prześliczne   prezenty


Ja dla nich przygotowałam takie oto świąteczne drobiazgi.


 Dawno już nie dostałam od Zajączka tylu prezentów.  Moje wszystkie wymianki były  samą przyjemnością. Z radością zapisałam się więc  na kolejne.
Pamiętajcie o moim Candy.


3 komentarze:

  1. Życzę zdrowych wesołych i pełnych błogiego lenistwa w towarzystwie wspaniałych osób Świąt Wielkanocnych ! Smacznego jajka, mokrego dyngusa ! Wesołego Alleluja !!!

    OdpowiedzUsuń
  2. piękne prezenty ;) te co dostałaś i te co zrobiłaś. Dziękuję za wspaniałą zabawę ;)

    OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.