Obserwatorzy.

piątek, 29 czerwca 2012

Zielono mi i papierowo.

Przy okazji kwiatków z gazety wspomniałam, ze skręcam rurki z papieru. Od jakiegoś czasu "chodziła"  za mną papierowa wiklina  postanowiłam więc zabrać się za skręcanie gazet  Dziś pokażę Wam efekty. 
Zielony kolaż powstał  z katalogu jednego z hipermarketów budowlanych. Zależało mi aby utrzymać się w podobnej kolorystyce czyli zielono- brązowej. To wcale nie takie łatwe skręcić rurki  tak by uzyskać założone kolory i podobną grubość rurki, chyba, że skorzystałabym z gotowych kolorowych  papierów ale to nie byłoby to co chciałam osiągnąć.  Frajdy miałam przy układaniu kolażu co niemiara tylko skręcanie rurek jest nudne ale można to robić oglądając telewizję jednym okiem. Poukładałam, posklejałam , oprawiam w ramkę z ozdobnej tektury falistej i tak to wygląda.


Albo tak  w zależności od humoru


Dziś liczba oglądających mojego bloga  przekroczyła  20000.To jak dla mnie jakaś abstrakcyjna liczba chociaż niezły ze mnie matematyk. Dziękuje wszystkim zaglądającym, jeszcze bardziej dziękuje wszystkim komentującym. Lubię nasze wirtualne miejsce, fajnie jest pokazać  co się dłubie w zaciszu domowym. Super przyjemnością  jest czytanie pozytywnych komentarzy na temat swoich "dzieł". Do tego czasu moje prace chowałam do szuflady lub rozdawałam rodzinie  i na tym słuch o nich ginął. Nigdy  nie robiłam zdjęć moich prac bo nie widziałam  takiej potrzeby. Wszystko się zmieniło po założeniu bloga, zmieniło się na lepsze. Dziękuję Wam.

11 komentarzy:

 1. Bardzo ładny kolaż ci wyszedł.Bliska mi jest także Twoja opinia na temat naszych wirtualnych spotkań.One dodają chęci do działania.Gorąco pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie Ci to wyszło, wygląda pięknie. Jak dla mnie to niesamowita rzecz, bardzo mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny ten kolaż.Nie do wiary jakie fajne rzeczy można zrobić dosłownie z niczego:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę powiedzieć,że zafascynowała mnie Twoja praca.
  Im dłużej na nią patrzę tym więcej widzę w niej różne rzeczy i to się nazywa prawdziwa sztuka.Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 5. Super kolaż ,równiusieńki i dopracowany :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super to wygląda, świetny efekt:))))pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne :)) Extra pomysł i kolory :))

  OdpowiedzUsuń
 8. super pomysł tym kolażem- zaskoczył mnie bardzo

  OdpowiedzUsuń
 9. mnie też chodzi od dawna po głowie wiklina paierowa;)... bardzo fajna praca... pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.