Obserwatorzy.

czwartek, 6 grudnia 2012

Jagodowy komplecik.

Mam trochę zaległości  blogowych więc muszę je nadrobić. Dziś wpis o owocowej wymiance którą zorganizowała Etoile.  Zgodnie z tytułem wymianki jej tematem  były owoce. Moja parą wymiankową została AgapeArt.
Tym razem  obie po wymianie maili potraktowałyśmy temat owocowy dość luźno skupiając się bardziej na kolorach  owoców niż na formie. Sprezentowałyśmy sobie wzajemnie  komplety biżuterii. Ja przygotowałam dla AgapeArt   szydełkowy komplet w kolorze jagodowym wisiorek, kolczyki, bransoletkę i pierścionek. Na deser  wysłałam też  moje szydełkowe ciasteczko w truskawkami  ponieważ bardzo się jej spodobało. Oczywiście jeszcze do tego były przydasie i słodkości a nawet    narysowałam krzaczek jagód na torebeczce, żeby nie było wątpliwości, że  komplecik jest jagodowy.AgapeArt przysłała mi  komplet biżuterii w kolorach owocu granatu czyli czerwono- czarnym . Komplet jest wykonany w technice sutasz której ja niestety jeszcze nie opanowałam. Podziwiajcie bransoletkę, wisiorek i pierścionek  i broszkę oraz całą resztę którą  dostałam.

Dziękuję AgapeArt za wspaniałą wymiankę, dziękuję Etoile za organizacje. Narazie nie zapisuję się na inne wymianki , teraz jest  czas  na przygotowanie świątecznych niespodzianek dla bliskich.

4 komentarze:

 1. Piękne zdobycze :) Sutasz od zawsze mnie zachwyca :D

  OdpowiedzUsuń
 2. super wymianka:) najlepsze w tych wymiankach jest to,że można wymienić się różnymi technikami robienia przedmiotów:)

  OdpowiedzUsuń
 3. super wymianka :)
  same wspaniałości :)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.