Obserwatorzy.

wtorek, 7 maja 2013

Konkurs rozwiązany.

Majówka minęła nie wiadomo kiedy. Pogoda u mnie dopisała choć szaleństwa jeśli chodzi o temperaturę szczególnie  wieczorem i rano nie było. Patrząc jednak na  deszcz i grad w innych  czuję się w pełni zadowolona. Tydzień spędziłam pracowicie , głównie szyjąc. Mało zaglądałam na blog. Dziś jednak przyszła pora na rozwiązanie mojego mini Konkursu z kolczykami.  Sporo osób przeglądało konkurs ale mało się zgłosiło do zabawy. Coś mi się wydaje, że   jest w sieci tyle konkursów i Candy, że trzeba zaproponować super nagrody aby skusić kogoś do udziału w zabawie. Dziękuję więc wszystkim którzy zechcieli się bawić akurat u mnie .
Pora rozwiązać zagadkę które kolczyki wybrała moja koleżanka. Otóż wybrała ona  kolczyki  fioletowe.
Nagrodą w konkursie są więc kolczyki zielone i niebieskie.

Prawidłowej odpowiedzi  udzieliły 4 osoby
1.Moje Małe Rękodzieło
2.Nitkowy świat
3.Czarna dama
4.Ar_nika
Przy pomocy Pana R. " wybrałam"  jedną z tych osób i jest nią  ktoś kto ukrył się pod numerem 3 czyli Czarna dama
 

Kolczyki są już  przygotowane ,  bigle im wymieniłam bo poprzednie  wydał mi się mało   solidne . Nie znam się na tym  za bardzo bo kolczyków nie noszę. Nawet "pomazałam" torebeczkę papierową  do ich zapakowania. Żadna ze mnie artystka więc to takie  niby nic ale   chyba milej dostać pokolorowaną  torebkę iż zwykłą białą.
Gratuluję  i proszę o przesłanie  mi adresu  ( czekam do piątku) .

7 komentarzy:

 1. czyli mój fioletowy fiś dobrze mi podpowiadał ;) gratuluje czarnej damie dwóch par nowych kolczyków ! co do konkursów, czasem też mam takie wrażenie, że nagrody to by wszyscy chcieli pozłacane, a gdzie dobra zabawa i dreszczyk emocji..?! eh...

  OdpowiedzUsuń
 2. Super :-)) Gratuluję Czarnej Damie ;-)) i dziękuję za miłą zabawę bo wszak właśnie o zabawę chodzi w rozdaniach i konkursach blogowych... co do zależności ilości osób biorących udział ? nie wiem ! U mnie podobnie ilość osób jakie przeczytało post a osób zapisanych jest nieporównywalna ... Patrząc na inne rozdania i konkursy naprawdę nie wiem od czego to zależy bo myślę że nie od wartości prezentu, czy popularności blogu. Nie wiem, choć chciałabym wiedzieć ;-))

  OdpowiedzUsuń
 3. Czarnej Damie serdecznie gratuluję! A ja mam satysfakcję, że też odgadłam prawidłową odpowiedź :-)) W moim candy także wzięło udział dużo mniej osób, niż zajrzało na posta. Ale prawdę mówiąc wolałabym, aby było ich jeszcze mniej, ale przynajmniej postępowały uczciwie. Dwie osoby bowiem usunęłam z losowania ze względów, że tak powiem intuicyjnych. Bo jakie jest prawdopodobieństwo, że (teoretycznie) dwie bezblogowe osoby, które wpisują komentarz jedna po drugiej mają prawie identyczne listy blogów obserwowanych???
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja skaczę do góry z radości, bo wygrałam dwie pary cudnych kolczyków :) I już biegnę pisać maila z danymi do wysyłki. Dzięki serdeczne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dane już wysłałam, mogę tylko dla pewności prosić o potwierdzenie czy mail dotarł? Dzięki :)

   Usuń
 5. A jednak nie trafiłam:( Gratulacje dla Czarnej damy:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że za późno trafilam na Twojego bloga.Dołączam do obserwatorow żeby nie przegapić nastepnego konkursu i pozdrawiam! :-)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.