Obserwatorzy.

niedziela, 12 maja 2013

Wiosna ach to Ty

Coraz   mniej się udzielam w zorganizowanych  wymiankach , wszystko przez to, że zaangażowałam się w dwa projekty . Jeden to Czarna owca a drugi to nasza  szczecińska szyciowa grupa. Szczecin szyje . Wymieniłam się też prywatnie z kilkoma   z Was   a mam tylko dwie ręce . Wymianki to zobowiązanie. Nie można zrobić  prezentów byle jak byle szybko. Ostatnią wymianką na jaką się zapisałam była Wymianka wiosenna  zorganizowana na blogu Polskie Handmade. Moją parą wymiankową została  Rondo Art  , w zgłoszeniach do wymianki mogłyśmy trochę pogrymasić i napisać  co by nam sprawiło szczególną radość a czego stanowczo nie chcemy.
Moja para okazała się przemiłą osobą , uzgodniłyśmy więc co każdej z nas sprawiłoby  przyjemność i  wymieniłyśmy się prezentami.
Rondo Art jest  pozytywną , kolorową osobą  więc przygotowałam dla niej zielony koszyczek z kwiatuszkiem- etui na klucze lub inne drobiazgi oraz  kudłatą owieczkę  . Bardzo jej się spodobała moja  Owieczka MEE   więc powstała jej siostra bliźniaczka. Podarowałam jej też  wiosenny kwiatek- świecznik ,  trochę  słodyczy  i przydasi do szycia   oraz kupon materiału w niebieskie kwiatki  którego  starczy na prostą letnią sukienkę lub spódniczkę .  Mam nadzieję, że coś z niej uszyje i zobaczymy to na  jej blogu    ponieważ napisała mi ,że lubi szyć. 
A teraz pochwalę się otrzymanymi prezentami. Dostałam prześliczną filcową bransoletkę,   uroczy haftowany woreczek na drobiazgi oraz całą górę różnych włóczek  i bambusowe szydełko. Była też czekolada , pięknie ozdobiona kartka w jeszcze ładniejszej ręcznie malowanej kopercie.
Bardzo dziękuję za  wspaniałą wymiankę Bransoletkę już nosiłam,  woreczek  wisi w moim pokoiku, włóczki i szydełko czekają na wykorzystanie.7 komentarzy:

 1. piękne gadżety! po raz kolejny - MEE jest niesamowita, mała kudłatka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Do następnej wymianki. A owca cudna, jeszcze ładniejsza na żywo niż na zdjęciu :) Z materiału powstanie coś na lato, już się nie mogę doczekać aż zabiorę sie za cięcie i zszywanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe prezenty wymiankowe! Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta druga owieczka to klon tej pierwszej? Obie cudne włochacze jedne- kiedy strzyżenie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zwykle po odwiedzinach u Cibie mam uśmiech od ucha do ucha!

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne wymiankowe prezenty♥Owieczka jest mega fajna:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale śliczności !!! Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.