Obserwatorzy.

czwartek, 30 stycznia 2014

Kluczyk do serca

Gorąca herbatka z serduszkiem u mnie już była, podkładki z serdszkiem też ,był nawet słodki miś  
Dziś  dalszy ciąg serduszkowych szaleństw -  kluczyk  do serca. Może nie do końca kluczyk bo nie jestem ślusarzem ale breloczek do kluczyka w serduszkowym stylu.  Nie wiem jak wy ale ja ciągle szukam kluczy w torebce. Może taki spory  ale leciutki breloczek będzie ułatwieniem.. Na wszelki wypadek  usztywniłam go, żeby się nie  zwijał. Zrobiłam kilka wersji breloczka  ale inne pokażę w następnych wpisach. Narazie trwam w postanowieniu  i zmniejszam zapasy włóczkowe  , na breloczek wystarczą resztki kolorowych włóczek.

Jeszcze jedna informacja . Dostałam  niedawno  prezenty z zabawy podaj dalej. W sobotę wieczorem  zamieszczę  o tym wpis i gdyby ktoś był chętny do kontynuacji zabawy to zapraszam . Informuje o tym wcześniej abyście miały czas przemyśleć czy chcecie się w to bawić Przypominam  zasady :osoba  zgłaszająca się otrzymuje niespodziankę ale jednocześnie zobowiązuje się zorganizować zabawę u siebie i obdarować kolejne 3 osoby. To taki sympatyczny łańcuszek szczęścia. Zapraszam w sobotę wieczorem do oglądania przepięknych prezentów jakie otrzymałam.

A teraz kluczyk do serca

7 komentarzy:

  1. Ale piękny! Świetny pomysł na breloczek.

    OdpowiedzUsuń
  2. No widzę że do Walentynek to Ty już jesteś przygotowana :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Tak sobie pomyślałam, że to cudowny pomysł na prezent walentynkowy. Taki kluczyk do serca nie jako breloczek ale jako symbol miłości:) śliczny jest:)

    OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.