Obserwatorzy.

środa, 4 marca 2015

Pudełko po serkach topionych

Dziękuję Wam za  komentarze pod moim poprzednim wpisem. To, że jest nas więcej niepoprawnych zbieraczy  nie  stłumiło moich wyrzutów sumienia spowodowanych  narastającą ilością przechowywanych  "skarbów"  ale poprawiło mi humor. Miedzy jedną chmurą a drugą zrobiłam kilka zdjęć kolejnych prac zrobionych  z przydasiowych rzeczy (zawsze to lepiej brzmi niż zrobione ze śmieciuszków). Tym razem to pudełko po serkach topionych i szmatki. Widziałam już pięknie zdobione pudełka ale najczęściej były oklejane papierami , kwiatkami z papieru i innymi ozdobami. Wyglądały jak dzieła sztuki. Moje jest skromniejsze bo to tylko dwa skrawki  satyny , wycięty z innej szmatki kolorowych haft , zwykłe pudełko po trójkątnych serkach, trochę kleju i kawałek kartonu z pudełka po kaszy. Zabawa była  fajna tylko przydasi za mało ubyło a i pudełko  też  nie wiadomo do czego mi potrzebne choć jak mówi przysłowie  "jeść nie woła"  i może kiedyś , komuś , do czegoś się przyda.
W następnym wpisie będzie  przydasiowe jajo. Zapraszam.

 A tu szmatki z których pudełko  powstało .

8 komentarzy:

 1. Też lubię przerabiać te pudełka po serkach,ale muszę Ci powiedzieć,że oklejenie papierem jest z pewnością łatwiejsze.Wiem jak wygląda satyna i szczerze Cię podziwiam,że tak pięknie i starannie to pudełko wyszło,satyna to bardzo trudny materiał do obróbki,a pudełeczko wygląda cudnie,romantyczne i bardzo dziewczęce

  OdpowiedzUsuń
 2. jesteś niesamowicie kreatywną osóbką! super wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. u ciebie nic się nie zmarnuje-śliczne

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysłowe i piękne!
  W sam raz na skarby dla małej księżniczki:))
  Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też jestem strasznym zbieraczem, ale takich pomysłów to ja nie mam. Zazdroszczę talentu :))). Pozdrawiam i życzę powodzenia w moim candy :))).

  OdpowiedzUsuń
 6. no niby pudełko po serkach a jakie urokliwe :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne pudełko i dodatkowo zrobione z czegoś co poszłoby do śmieci :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne pudełeczko! Sama haftowałaś?

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.