Obserwatorzy.

piątek, 22 lipca 2016

Słońce nadal świeci.

           Życie toczy się dalej , słońce nadal świeci, wiatr wieje, uśmiechają się moje wnuki.  Na każdego przychodzi jego pora  i żadne zaklęcia tego nie zmienią. Pół problemów mi   zniknęło choć wolałbym je mieć nadal. Wróciłam  do domu ale  już  tylko z  jednym z rodziców choć właściwie powinnam napisać z  dorosłym  dzieckiem które nawet nie wie co się stało ani  kim ja jestem Taka starość jest okrutna, zabiera spokój,  godność. Ogranicza potrzeby tylko do jedzenia i spania, a umiejętności właściwie do zera. Sprawia, że świat wydaje się jednym wielkim koszmarem a wokół kłębią  się  tylko   źli ludzie. Boję się, że sobie nie poradzę i fizycznie i psychicznie ale  walczę ze sobą.
Robótki na razie leżą bo choć  prawie nie wychodzę z domu to  jak się domyślacie  wena twórcza mnie jakoś omija a i sił mi nie bardzo wystarcza.
Wracam jednak do bloga i choć może robótek będzie mniej to mam nadzieję, że czasem do mnie zajrzycie.
Dziś  ptaszek uszyty dla przyjaciół ot tak  bez okazji aby umilić nasze spotkanie. Ogon  pomalowałam pęczniejącymi farbkami do tkanin. Drobny gest a sprawił i mnie i tym dla kogo go uszyłam wiele radości.
9 komentarzy:

 1. Odczytuję Twój komunikat... życie postawiło mnie w podobnej sytuacji. Niech słońce nadal świeci, niech kwitną kwiaty, niech wieje wiatr, niech śmieją się dzieci... a my... zbierajmy siły!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana, tego co nieuniknione, nie powstrzymamy. Sił do zwalczenia przeciwności losu Ci życzę, obyś wytrwała w tym co robisz i robić musisz, jak najdłużej bez uszczerbku dla siebie. Słońce niechaj świeci i rozwesela Cię każdego dnia. Robótki, na nie też przyjdzie stosowny czas, a ptaszek świetnie się prezentuje; grunt że się podobał obdarowanym, zawsze to satysfakcja dla Ciebie.)
  Trzymaj się, jestem z Tobą.)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudna ptaszynka:) ptaszki niosą radość.
  Wszystkiego dobrego życzę.

  OdpowiedzUsuń
 4. głowa do góry,dasz radę

  OdpowiedzUsuń
 5. jak ja Cię rozumiem :(moja mama też zaczyna odwoływać w świat niezrozumienia i niestety ma opcję z agresorem :(

  3maj sie i robutkuj niech to będzie lek.

  OdpowiedzUsuń
 6. super :) zapraszam do wzięcia udziału i dodania posta w link party u mnie :) http://speckled-fawn.blogspot.com/2016/07/urodzinowy-post-i-link-party-z-nagrodami.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie ma co się łamać, uszy do góry

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny ptaszek. Ja również zycze wszystkiego dobrego.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jest nas więcej z podobnymi problemami. To nie jest łatwe, ale ptaszek wyszedł Ci bardzo optymistyczny. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.