Obserwatorzy.

niedziela, 29 kwietnia 2012

Być kobietą.

Pod takim tytułem Mgiełka rosy. zorganizowała wymiankę. To nie była taka zwykła wymianka, należało w niej przygotować trzy prezenty : romantyczny, elegancki i radosny.  Długo myślałam co przygotować dla Oazy z Nitkowego Świata aby spełnić powyższe warunki.. Doszłam do wniosku, że prawdziwie kobiecy kolor to czerwony. Mało jest na świecie facetów którzy lubią czerwone rzeczy  dla siebie  ale przecież uwielbiają kobiety w czerwonych sukniach i szpilkach. Przygotowałam więc  drobiazgi w czerwonym kolorze. Podarowałam Oazie czerwoną, atłasową kosmetyczkę, ozdobioną koronką, czerwony chustecznik, czerwoną organzową broszkę i zawieszkę- motyla czerwono- białego. Oczywiście wszystko własnoręcznie robione.

Oprócz  tych drobiazgów oczywiście były  i słodkości i przydasie.
Oaza przygotowała dla mnie same wspaniałości , zresztą zobaczcie sami. 
Dostałam śliczne  serduszka -zawieszki, cudna broszkę, szydełkową kosmetyczkę i kolczyki z perełką i podkówkami. Kolczyki już zostały porwane ale ja nie mam przekłutych uszu więc chętnie je podarowałam, niech cieszą oczy i uszy tej która  je nosi.
Bardzo dziękuję Oazie i Mgiełce rosy. Jednej za cudowne prezenty , drugiej za zorganizowanie wymianki.
Postanowiłam zrobić sobie przerwę w wymiankach, ciekawe tylko jak długo wytrzymam w postanowieniu, kiedy za każdym razem zostaje obdarowana takimi ślicznymi prezentami.

4 komentarze:

  1. Śliczne prezenty :)) Ściskam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się że prace jakie dla Ciebie wykonałam przypadły Tobie do gustu!! Jeszcze raz dziękuje za przesympatyczna wymianke ;-))

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękna wymianka,coś mi się zdaje,że za długo nie wytrzymasz:):):)Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.