Obserwatorzy.

poniedziałek, 25 czerwca 2012

Trochę szczęścia.

Mimo, że z wiadomych względów u mnie teraz "chude lata"  to szczęście nie opuściło mnie tak całkiem. Czasem uda mi się wygrać u Was jakieś Candy i otrzymać wspaniałe prezenty. Tak było też niedawno kiedy  Ania-w małym domku z bloga Prezenty z duszą  wylosowała mnie jako szczęśliwą wygraną. Kilka dni temu otrzymałam przesyłkę a w niej same śliczności w czerwonym energetycznym kolorze. Aniu dziękuje po raz kolejny za prezenty . 

Przy okazji  mojego Candy  jak i tych organizowanych u Was poznałam tyle wspaniałych osób ,  zapisałam się do obserwowania tylu blogów , ze Blogger zaczyna się mi buntować. Nie lubię jednak usuwać fajnych blogów tylko dlatego, że Candy się skończyło a Bloggerowi  trudno przejrzeć wszystkie w poszukiwaniu nowych postów.

6 komentarzy:

 1. Moje gratulacje :)) Co do bloggera, w końcu to nie nasza wina, że jest tyle ciekawych blogów :))) Niech się blogger dostosuje :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wygranej! Śliczne prezenciki :)
  A co do blogera zgadzam się z poprzedniczką ;)
  Pozdrawiam,
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 3. cieszę się że biżutki Ci się spodobały:)))
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Patrząc na te śliczne prezenty, to myślę ,że Miałaś nie trochę a bardzo dużo szczęścia:))))
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje wygranej. Ania tworzy sliczne rzeczy. Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolorki energetyczne,w sam raz na lato!Gratuluję wygranej.Taka broszka za mną chodzi,ale niestety do mnie przyjść nie chce:))))

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.