Obserwatorzy.

piątek, 6 lipca 2012

Trochę reklamy.

Kto do mnie zagląda ten wie, że dłubie sobie raz na szydełku, raz na drutach, czasem haftuje , szyję, sklejam, plotę, filcuję. W zależności od humoru, pogody, namowy lub bez powodu. Zanim zaczęłam pisać blog wszystko to lądowało w szufladach i czasem wydawało mi się, że  robienie rękodzieła niepotrzebnego nikomu nie ma sensu. Dzięki Wam wiem, że tak nie jest , moje prace się podobają i cieszą czyjeś oczy,  ja lubię to robić, lubię uczyć się nowych rzeczy, nowych technik. Teraz zmuszona sytuacją  wystawiam trochę tych  niepotrzebnych  mi  rzeczy  i  czasem znajduję chętnych do ich zakupu. To nie jest działalność zarobkowa, raczej zdobywanie skromnych  środków na nowe materiały. Przy okazji spotykam bardzo sympatyczne osoby  które doceniają trud włożony w ręczną pracę. Tak było i ostatnio . Pisałam w   Coś niebieskiego  o sympatycznej osobie dla której robiłam podwiązkę i proszę bardzo jaka spotkała mnie miła  niespodzianka. Osoba ta pofatygowała się aby odwiedzić mój blog i napisała pod Coś niebieskiego cudowny komentarz. Wybaczcie ale musiałam się  pochwalić. 
A teraz aby tytuł posta był prawdziwy to reklamuje letnie szydełkowe bransoletki które oferuję za grosze. Jeśli ktoś jest chętny to wystarczy do mnie napisać lub zajrzeć do galerii których namiary  znajdziesz w prawym pasku bocznym.
Zapomniałam napisać, ze wymienić też się mogę.5 komentarzy:

 1. O tak, nie ma nic milszego i bardziej budującego niż czyjś zachwyt nad robótką wykonaną przez Ciebie, znam to z autopsji :D A chwal się chwal, robisz cudne rzeczy - zaglądam i podglądam, to i teraz Ci o tym napiszę :D
  Śliczne te bransoletki pleciesz... bardzo letnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Stwierdzam, że dobrze jest robić coś co się lubi, a jeszcze lepiej jeśli ktoś inny to doceni. Uważam, że robisz piękne rzeczy i warto je sprzedawać nawet jeśli nie miałby być to sposób na utrzymanie. Ważna jest pasja i tego się trzymajmy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne rzeczy tworzysz, i jeśli tylko mogą one kogoś uszczęśliwić to nie ma większego powodu że nie tworzyć dalej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne bransoletki a i pomysł na małe co nie co , albo wymianke . Nie zawsze umiemy wszystko sami zrobić ..
  Powodzenia życzę ..

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.