Obserwatorzy.

piątek, 25 stycznia 2013

A u mnie już wiosna.

Zapowiadają  duże mrozy więc na przekór przyrodzie  dziś u mnie wiosenna historia. Kilka dni temu zobaczyłam wpis na blogu  Moje małe rękodzieło o chęci oddania w dobre ręce resztek materiałów. Chodziło o  nieduże kawałki  które można zużyć np. na broszki lub inne drobiazgi.Wprawdzie  szmatek u mnie dostatek  ale pomyślałam , że kilka kawałków innego koloru też mi się przyda. Umówiłyśmy się, że  na mała wymiankę z tym, że ja chciałam tylko takie materiały, które na broszki się nadają czyli sztuczne do stopienia. Inne szmatki poszły do  kolejnej  zdolnej  blogowiczki. Przesyłka doszła błyskawicznie , dostałam  cała kopertę  szmatek, szmateczek, organzy, woale,żorżety itp. Ja ze swojej strony zobowiązałam się zrobić broszki. Kto broszki robił to wie, że zrobienie jednej lub 2 sztuk jest niemożliwe zawsze powstaje ich dużo więcej. Dobra muzyka, dobra herbatka i wolny wieczór  wystarczyły aby powstało  kilka różnych broszek.Przesłałam zdjęcia  i jak mi napisała "Moje małe rękodzieło"  pojawił się mały problem z wyborem , zgodnie z powiedzeniem osiołkowi w żłoby dano......  Ale ponieważ  osiołki też mogą jeść z niejednego żłoba to  i broszka nie musiała być jedna. Dziś pokażę   te wybrane, które w poniedziałek lecą do nowej właścicielki. Moje małe rękodzieło dziękuję za  fajną wymiankę, ja mam nowe szmatki a Ty  mam nadzieję fajne broszki. Od razu zrobiło mi się wiosennie , fajny pomysł z takimi wymiankami zamiast wyrzucać niepotrzebne rzeczy trzeba zapytać czy komuś się nie przydadzą.I jeszcze  zaległe podziękowania dla Ilonki  z bloga To co robię i co lubię. Koniecznie zajrzyjcie na jej bloga. Ilona przyznała mi wyróżnienie
Zasady powyższego wyróżnienia: każdy nominowany blogger powinien: 1. podziękować nominującemu blogerowi u niego na blogu, 2. pokazać nagrodę Versatile Blogger Award u siebie na blogu, 3. ujawnić 7 faktów dotyczących samego siebie, 4. nominować 15 blogów, które jego zdaniem na to zasługują, 5. poinformować o tym fakcie autorów nominowanych blogów. 

 Mam nadzieję, że się nie pogniewacie jeśli spełnię tylko niektóre warunki . O sobie pisać nie lubię.  Musi Wam wystarczyć to co wyczytacie między wierszami wpisów. Wybrać 15 blogów z pośród tych które odwiedzam jest wprost niemożliwe. Niech wszyscy  Ci których obserwuję czują się nominowani do wyróżnienia.

11 komentarzy:

 1. Aniu, cieszę się że wysłane sztuczności przydadzą ci się, wszystkie broszki były śliczne, naprawdę ciężko było zdecydować . pozdrawiam cię gorąco :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne broszki - szczególnie pierwsza jest boska!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne broszki, też nie wiem która z nich jest tą najładniejszą :-)
  Pozdrawiam Aniu serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. To prawda - wszystkie są śliczne.

  OdpowiedzUsuń
 5. tylko pozazdrościć takiej wiosny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. naprawdę świetne broszki a pomysł z takimi wymiankami jeszcze lepszy.pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. Wymienianie się jest fajne xD
  Bardzo ładne broszki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ładne i delikatne:)Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudownie delikatne♥Gratuluję wyróżnienia,pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne broszki, delikatne wiosenne wesołe

  OdpowiedzUsuń
 11. piękne broszki.. ten żółty w sam raz na wiosne :D

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.