Obserwatorzy.

niedziela, 24 listopada 2013

Dobre anioły

Wszędzie  widzę  dobre anioły w postaci ludzi zaangażowanych w pomoc dla innych. Dla chorych,  ubogich, dzieci,  dorosłych , starych i młodych mnóstwo ludzi  robi coś dla innych ,  zbiera   pieniążki lub inne  rzeczy  chcąc im pomóc.  Z tymi wszystkimi jestem  całym sercem  i  chciałabym   każdemu coś ofiarować.  Nie  mogę jednak  wspomagać wszystkich potrzebujących. Piszę o tym bo dostałam ostatnio wiele próśb o przesłanie moich prac na aukcje charytatywne. Podjęłam już kilka zobowiązań i więcej nie dam rady. Jest mi bardzo przykro pisać , że odmawiam  ale ręce mam tylko dwie  a potrzebujących są tysiące.
Ten anioł  ze zdjęcia  wspomoże  osobę walcząca z ciężka chorobą i niech będzie  symbolem dobrych aniołów  ukrytych  w zwykłych ludziach  a ja wracam  do dziergania drobiazgów dla dzieci z naszego hospicjum na spotkanie  Mikołajkowe.
PS.
Link  do  wzoru  szyszek z poprzedniego wpisu które Wam się podobały  zamieściłam w     w grudniu 2012 roku  i tam go znajdziecie. Swoich obserwatorów   dalej  nie widzę a co gorsza nie widzę ich u Was i nie mogę się dopisywać do waszych blogów. Jeśli ktoś miał podobny problem i jakoś go rozwiązał  to może by mi coś podpowiedział.
8 komentarzy:

 1. Słodki aniołek. Dzięki za tą informację na temat szyszek.
  P.s. Sama ostatnio dostałam prośbę o pomoc w aukcji charytatywnej i wyobrażam sobie, że ciężko jest Ci odmawiać, jak masz dużo pracy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale słodki!!!! Pochwalisz się jak się taki robi?

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do mnie;)
  http://lifearthandmade.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję że aniołek spełni swoje zadanie :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczniutki i na pewno okaże się pomocny! Nigdy nie spotkała się z takim problemem:( Kiepściutko

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.