Obserwatorzy.

czwartek, 23 stycznia 2014

Kochajmy Babcie i Dziadków

         Babcia i Dziadziuś nie maja wielkich wymagań, nie chcą  drogich prezentów, wspaniałych przyjęć . Wystarczy  nam ( bo i ja jestem Babulką) uśmiech, buziaczek i małe łapki które nas przytulą. Wczoraj  w przedszkolu mojego wnuczka uroczyście obchodzono Dzień Babci i Dziadka. Babcie i dziadkowie stawili się tłumnie choć było to przed południem. Po  wspaniałych występach maluszków dostaliśmy od dzieci prezenty. Jak każda babcia muszę się nimi pochwalić. Nie zamieszczam  na blogu rodzinnych zdjęć więc to tylko zdjęcie prezentów-  ta łapka to odcisk dłoni mojego wnuczka. Dzień spędziliśmy  radośnie i miło. Wytarzaliśmy się w śniegu, pojeździliśmy na sankach , pospaliśmy   przytuleni do siebie, pojedliśmy pierniczków . Babciom i dziadkom to zupełnie wystarcza do szczęścia. Życzę wszystkim aby mogli cieszyć się obecnością wnuków teraz  rozumiem rozterki  moich rodziców mieszkających  od nas  setki kilometrów.


4 komentarze:

  1. Śliczna jest ta mała łapka. Widać, że bardzo kochasz swojego wnuczka i z tego co piszesz, bardzo lubicie spędzać razem czas. Oby było jak najwięcej takich Dziadków i Babć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Najcieplejsze prezenty, to te wykonane ręką wnuka, bo sercem tworzone, kochajmy Dziadków!Pozdrawiam ciepło!

    OdpowiedzUsuń
  3. Z perspektywy czasu myślę że moi dziadkowie odegrali wielką rolę w moim życiu. Czasami chciałabym żeby moi rodzice mieli ten dystans i poczucie humoru co oni. No i ogromnie cenię to że nawet dziś, gdy rodzice mówią "zastanów się dwa razy" albo kwestionują moje pomysły, dziadek zawsze mówi że mi się uda i to wsparcie dodaje mi skrzydeł.

    OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.