Obserwatorzy.

wtorek, 18 marca 2014

Kwadraty

        Przeglądając  internet często trafiam  na coś co mnie zaciekawi. Czasem jest to oryginalne  zestawienie kolorów czasem  jakiś  niebanalny pomysł na  zastosowanie ogólnie znanych rzeczy. Działając w Czarnej Owcy staram się czasem podrzucić jakiś prosty  pomysł tak by mogły go wykonać osoby niezbyt biegłe w rękodziele. Kiedy zobaczyłam ten sposób wykorzystania zwykłych  kwadratów tzw. babcinych   postanowiłam , że muszę spróbować i zobaczyć czy efekt końcowy jest rzeczywiście taki fajny jak na zdjęciach.  Robota jest banalnie prosta a efekt  niespodziewany. Pozostaje tylko problem do czego to zastosować .  Może Wy macie jakieś  genialne pomysły  na wykorzystanie  tego  co zrobiłam bo na razie  robótka wylądowała w szufladzie. Średnica takiego elementu, kwiatka, kółka czy jak to tam jeszcze inaczej nazwać wynosi 13 cm i jest  gość gruby. Na broszkę moim zdaniem się nie nadaje  a taki pomysł podrzuciły  mi Czarne Owieczki. Liczę na waszą pomysłowość
 Uprzedzając ewentualne prośby o wzór  tych którzy nie znają tego sposobu a  spodobał im się tak jak mnie zamieszczam link    TU 14 komentarzy:

 1. Wspaniały :) Mógłby się nadać do zimowej czapeczki jako ozdoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie to piękne!Wykorzystać można do wszystkiego chyba,a poduszka z takimi kwiatami byłaby cudna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny! Ja zrobiłabym z kilkunastu takich kwadratów - torbę!
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oryginalny pomysł:) a kwiatek śliczny:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki piękny kwiat! :) Ja bym go przyszyła do prostej, gładkiej torebki z szarego filcu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale piękna! Wspaniała broszka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wygląda ślicznie :). Jeśli nie broszka to może być jako dodatek do poduszki, opaski lub czapki. Świetnie wyglądałby także na torebce lub jako ozdoba ramki na zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.