Obserwatorzy.

środa, 15 kwietnia 2015

Dziękuję.

Dziś  wpis  z podziękowaniami.Miałam ostatnio  bardzo dużo szczęścia w blogowych zabawach.Dostałam piękne prezenty za które chciałabym , teraz już  publicznie , serdecznie podziękować i jednocześnie pochwalić się tym co otrzymałam.

Udało mi się wygrać Candy urodzinowe  u Majeczki . Wygraną w zabawie  miała być niespodzianka i wierzcie mi była to ogromna niespodzianka.Tylu pięknych prezentów się nie spodziewałam, dostałam prześliczny koszyczek z jajeczkiem, cudnego baranka i ogromnie dużo różnorodnych przydasi. Majeczko bardzo Ci dziękuję. Koszyczek podziwiało już wiele osób a baranek siedzi sobie na parapecie i towarzyszy mi na co dzień.

To  jeszcze nie koniec podziękowań. Dostałam też prezenty od Akrimdolls. Nie wygrałam wprawdzie u niej zabawy ale dostałam nagrodę   za przesłane jej moje pomysły na ogarnięcie  zapasów przydasi. Chyba nie powinnam radzić innym jak  opanować twórczy bałagan bo   moje przydasiowe zapasy wyglądają z każdego miejsca w moim mieszkaniu. Staram się je przynajmniej segregować aby w razie czego móc coś znaleźć bez wysypywania kartonów na środek pokoju.

Podziwiajcie prezenty


6 komentarzy:

 1. Ale łupy! Teraz tylko zasiadać do tworzenia ;-).

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne prezenty otrzymałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja nadal sprzątam, bo przy małych dzieciach ciężko znaleźć odpowiednią ilość czasu, żeby porządnie przysiąść do czegokolwiek :) ale jakoś pomału się ogarniam :) jeszcze trochę i będę zadowolona z efektów, a Twoje i inyych dziewczyn porady bardzo mi się przydają w posegregowaniu tego wszystkiego co mam na stanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję upominków. Ja pomału się rozkręcam w wymiankach, motywują mnie bowiem do pracy rękodzielniczej. Cieszę się, że dzięki nim mogłam Cię poznać. Do zaś:))

  OdpowiedzUsuń
 5. No no :) zawsze cieszą takie prezenty :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam nadzieję, że uda nam się spotkać na kawie, gdy będę odwiedzać Twoje miasto :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.