Obserwatorzy.

piątek, 24 sierpnia 2012

Wiara w ludzi czyni cuda.

        Dziś wpis wyjątkowy bo dotyczy wyjątkowej osoby, jest nią Ewa z blogu w-ewkowie    .  Przy okazji wyników mojej zabawy ze zwierzakami zaproponowałam Wam  ewentualną wymiankę TU.  Przypada mi się  do moich robótek każdy niepotrzebny  Wam kłębek wełny lub nici , każde szydełko lub druty lub inne akcesoria które czasem macie ale nie używacie. Mogę wymienić się na dowolną pracę, mogę zrobić coś na zamówienie,  możemy umówić się na coś specjalnego. Już wiecie, że szydełkuję, dziergam na drutach oraz szyję na tyle dobrze, że mogę zaproponować na wymianę moje prace.
      Na moja propozycję  szybciutko odpowiedziała Ewa. Zaproponowała mi zbędną jej włóczkę  ale wyobraźcie sobie, że  nic za nią nie chciała.  Próbowałam ją przekonać , żeby choć  pozwoliła mi zwrócić koszty przesyłki ale nawet tego nie chciała. Jestem jej ogromną dłużniczką, to wspaniała osoba która jest najlepszym przykładem  tego, że  ludzie są dobrzy i życzliwi a Ci źli to tylko wyjątki.  
      To jednak nie koniec historii ponieważ wczoraj dostałam  od niej paczkę. Spodziewałam się kłębuszków różnych włóczek a dostałam ponad kilogram nowych wełenek. Prawdę mówią to się nawet wzruszyłam, że są jeszcze tak bezinteresowne osoby. Ewo chciałam Ci publicznie podziękować za wspaniały prezent który umacnia mnie w przekonaniu, że trzeba wierzyć w ludzi.
A na koniec  sami zobaczcie,  że mam za co dziękować.


6 komentarzy:

 1. Wspaniale! Warto przekonać się, że są jeszcze dobrzy ludzie. Wtedy zupełnie inaczej patrzy się na świat. Ja już nie raz się przekonałam, że są ludzie bezinteresowni. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne wełenki dostałaś. wyrabiaj je i chwal się co z nich zrobiłaś;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny człowiek i cudowne wełenki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ewa jest wielka :) Włóczki piękne oj oj oj :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo miło przekonać się, że takie dobre duszyczki istnieją, cudny prezent! Teraz nic tylko brać się do pracy, a wiedząc skąd są napewno będzie się przyjemniej pracowało:-))

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.