Obserwatorzy.

niedziela, 2 grudnia 2012

Coś za coś.

W jednym z poprzednich wpisów  pisałam Wam o 3 wspaniałych dziewczynach które  wymieniły niepotrzebne im włóczki, kordonki i inne przydasie na moje prace. Pokazywałam już co w zamian wysłałam do Krystyny  Anny pisałam o tym  tu skarby robótkowe do wymiany.
Dziś mogę już pokazać co przygotowałam dla Maris bo przesyłka do niej dotarła.Nie pokazuję Wam skarbów jakie od niej dostałam bo Krystyna przysłała mi jedną paczkę w której były również włóczki od Maris ( dziweczyny się spotkały i wspólnie o mnie pomyślały). Nie wiem więc ktore włóczki były od której , zresztą Maris przysłała mi jeszcze dodatkową paczuszkę. Maris chciała abym zrobiła 3 zwierzątka dla jej wnuczek. Przygotowałam więc dwa kotki i myszkę.  Do przygotowania takich zwierzątek nie potrzeba ogromnych ilości włóczki, wystarczą podstawowe umiejętności szdełkowania. Cała tajemnica tkwi w wykończeniu zwierzatek bo to ono decyduje czy  zwierzątko jest   uśmiechnięte, czy groźne, wesołe czy smutne, radosne czy ponure.
Dla Maris też przygotowałam małą niespodziankę.  Maris  po raz kolejny bardzo Ci dziękuję

Jeśli podobają się Wam prace przygotowane dla dziewczyn , jesli macie niepotrzebne Wam  kłębuszki włóczek ( mniejsze,  większe albo całkiem małe- obojętnie  bo  przydaje się każdy kawałek) , nici , kordonki , sznurki    lub inne rzeczy o których pisałam TU   napiszcie do mnie chętnie się wymienię.  Czasem potrzeba mi  np. do zrobienia oczka kota  intensywnie zielonej włóczki, szkoda mi wtedy biec do sklepu i kupować 10 dkg  z której wykorzystam tylko kawałeczek, stąd mój apel do Was.

A teraz czas na  pokazanie tego co wysłałam do Maris.

I mała  niespodzianka dla Maris szydełkowa broszka.11 komentarzy:

 1. piękne te rzeczy robisz :)))

  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 2. Milusia czereda i elegancka broszka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka cudna mysia :)) Ten jej kołnierzyk :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwierzaczki cudne Aniu ... a z broszki też Maris będzie zadowolona - z pewnością. Ja swoją jestem zachwycona :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kotki sa obłędne! Świetne Ci wyszły. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne zwierzaczki ***
  Zapraszam na candy ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudne te zwierzaki,ale najpiękniejsza jest myszka;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zwierzaki cudowne. Właśnie trafilam na Twojego bloga i jestem zachwycona Twoimi pracami. Patrząc na maskotki stwierdziłam, że chyba sama zacznę uczyć się szydełkowania, bo chciałabym mieć takie ziwrzaczki :D

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.