Obserwatorzy.

piątek, 18 stycznia 2013

Twórcze Mamy

Mało pokazuję na blogu nowych robótek co nie znaczy, że ich nie robiłam. Robiłam i to dużo ale większości z nich nie zobaczycie bo zdjęć nie ma. Uszyłam  spodnie, dwie spódniczki ( wszystko z wykrojów Burdy) . Zrobiłam ogromną szalo-czapkę , długości 250 cm i szerokości 45 cm. Oczywiście wszystko dla córki, która spędziła w domu świąteczny tydzień  i jak zwykle  starałam się w tym czasie zrobić dla niej maksymalnie dużo. Cieszy mnie to, że większość z żmudnych robót tzn, wykonanie wykroju papierowego, przeniesienie go na materiał, fastrygowanie i inne prace przygotowawcze córka zrobiła sama,  mnie pozostało krojenie, szycie i wykończenie. Mam nadzieję, że kiedyś gdy  nie będzie już gonić z jednej pracy do drugiej  spróbuje uszyć coś samodzielnie.
Ja tym czasem na blogu staram się  nadrobić zaległości i pokazać  w pierwszej kolejności wszystko co w tym czasie otrzymałam od innych.
W grudniu miałam ogromne szczęście i wygrałam Candy w Klubie Twórczych Mam.  To grono bardzo zdolnych  kobiet, każda z nich tworzy niepowtarzalne rzeczy. Wyobraźcie sobie, że od miesiąca dostaję prezenty  w ramach tego Candy, czuję się jakbym wygrała  7 razy a nie raz. A teraz pora pochwalić się tym co dostałam i bardzo serdecznie podziękować  za wszystkie prezenty. Dziewczyny  jesteście wspaniałe.

Naszyjnik od Oli . Wystroiłam się w niego na kolację Wigilijną.


 Aniołek od Ar_niki. Jest cudny wisi na choince.


 Deseczka i łopatka od Hanki. Czekaja w kuchni na wiosnę.


 Naszyjnik od Wioli.  Śliczny  szydełkowo- filcowo- koralikowy . Zdjęcie nie oddaje jego urody.


 Przepiękny komplet  bransoletka i kolczyki od tynki. Już zmówione przez córkę.


 Naszyjnik, śliczne aniołki , które niestety nie przetrwały podróży listem, i bransoletka z wróżbą  od  Diany.  Ostała mi  się tylko wróżba bo bransoletka z kotkiem została porwana w świat zanim zrobiłam jej zdjęcie.


 Przepiękne ręcznie malowane  świąteczne ozdoby od  Pauliny.  Są prześliczne aż się nie chce wierzyć, że można tak pięknie malować.


9 komentarzy:

 1. Gratulacje, tyle pięknych prezentów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne prezenty, to bardzo miłe:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne, różnorodne prezenty!

  OdpowiedzUsuń
 4. ciesze sięże prezenty się podobają:)

  OdpowiedzUsuń
 5. dziękuję za wizytę, będę zaglądać:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi miło, że mogłam przyłączyć się do niespodzianki dla Ciebie :-) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczne prezenciki, gratuluję wygranej.

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.