Obserwatorzy.

czwartek, 28 marca 2013

Prezenty od Zajączka

Robienie rzeczy dla dzieci to najmilsze zajęcie na świecie. Widząc radość dziecka z tego co się wytworzyło nie pamięta się już tego ile czasu i cierpliwości potrzeba aby stworzyć coś co uraduje małe serduszka. Już drugi raz zapisałam się na wymiankę  dla dzieciaczków w  Klubie Twórczych Mam  (dziękuję za jej zorganizowanie). Tym razem była to wymianka wielkanocna.
Poprzednio  moim wymiankowym dzieciaczkiem był malutki Grześ. Niełatwo  przygotować coś fajnego dla maluszka  który nie ma jeszcze roku  , coś tam jednak wymyśliłam  i Mikołaj  prezenty dostarczył.
 Tym razem znów wylosowałam maluszka w podobnym wieku  a ponieważ Mamie czyli Katarynce podobał się fraczek-śliniaczek  przygotowałam  podobny tym razem dla Michasia. Śliniaczkiem jednak trudno się bawić więc  wydziergałam jeszcze zabaweczki:  wełnianą piłkę. i samochodzik podobny do ukochanego przez mojego wnuczka ZYG-ZAKA. Muszę powiedzieć, że wnuczek wykazał się  charakterem bo mimo że samochodzik i piłka bardzo mu się podobały to pomógł mi pakować paczkę dla Michasia. Piłeczka i samochodzik są mięciutkie i lekkie z łatwością poradzą je nawet malutkie łapki. Solidnie uszyte wypełnione elastyczną włókniną  mam nadzieję, że przetrwają   najdziwniejsze zabawy maluszków np. rzucanie, przytulanie,  gryzienie, deptanie  i  jeszcze  inne fantastyczne pomysły.
Znalazło się też trochę słodyczy dla Mamy bo maluszek jest na takie łakocie za malutki.


      W zamian mój wnuczek został obdarowany  przez   Katarynkę niesamowitymi prezentami. Po otworzeniu wielkiej  paczki  która do nas przyleciała znaleźliśmy w środku wspaniałe rzeczy. Cudną drewnianą skrzyneczkę na skarby , ozdobioną ukochanymi samochodami i to w dodatku w ulubionym żółtym kolorze (wcześniej wymieniłyśmy się mailami ustalając  preferencje dzieciaczków). W skrzyneczce znaleźliśmy jeszcze   wspaniały  osobisty  album  z  imieniem mojego wnusia, słodkości,   świąteczną   piękną  karteczkę i  list!!!!!    Mój wnuczek dostał pierwszy w życiu  prawdziwy list   specjalnie do niego napisany. List został uroczyście odczytany, wnuczek odpowiedział na pytanie w nim zawarte. Myślę, że ten list będzie pierwszą pamiątką wklejoną do albumu wyjątkowych chwil.Katarynko  bardzo dziękuję za wspaniałą wymiankę.  Mam nadzieję, że i Michaś  i mój wnuczek będą  długo bawić się otrzymanymi prezentami a my czyli  będziemy mile wspominać wymiankę wielkanocną dla dzieciaczków.

10 komentarzy:

 1. Świetna wymianka :) Bardzo pomysłowy jest ten szydełkowy samochodzik! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne prezenciki :)
  maluszki powinny byc zachwycone! :)
  cudowne pomysły!!

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne prezenty :)))
  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 4. Urocze prezenty :) Sliniak boski dla malego eleganta :) A skryzneczka tez bardzo fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wymianka. Szydełkowy samochodzik prezentuje się przeuroczo :)

  OdpowiedzUsuń
 6. prezenty niesamowite, Zajączek sie postarał ;-) pudło na zabawki jest nieziemskie!

  OdpowiedzUsuń
 7. wymianka świetna, a ten szydełkowy śliniaczek jest boski!

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne prezenty.Pozdrawiając, Życzę Ci Zdrowych i Radosnych Świąt:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Witaj Anno,
  dziękujemy za wspaniałe prezenty raz jeszcze. Cieszymy się ogromnie, że nasze podarki spodobały się wnusiowi.
  Oby służyły jak najdłużej.
  Pozdrawiamy ciepło,
  Kasia & Michaś

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.