Obserwatorzy.

niedziela, 21 kwietnia 2013

Cieniowane kolczyki- mini konkursik

Za oknem słońce, zieleń budzi się do życia a ja mam chyba przesilenie wiosenne. Jakoś nie mogę znaleźć w sobie siły  do działania,  dom zapuszczony, robótki rozgrzebane, z  mocnych postanowień dbania o swój kręgosłup znów nic nie wyszło,  wszystko odkładam "na jutro" , nawet marudna się zrobiłam. Gdzie się podziała moja pogoda ducha?
Zabieram się tylko za małe robótki, żeby efekt był szybki i  tak powstały wiosenne kolczyki z cieniowanych nici. Kolczyki nie dla mnie  bo ja  ich nie noszę  ale dla kogoś komu chciałam podziękować za przysługę. Zrobiłam  kilka par do wyboru .
Może więc ogłoszę   malutki konkursik. Kto zgadnie jakie kolczyki zostały wybrane? Poczekam do 5 maja na chętnych do zgadywanki. Mam nadzieję, że obdarowana nie będzie podpowiadać. Jedna z osób które zgadną jaką parę  kolczyków  wybrała  moja znajoma  otrzyma  dwie pozostałe pary cieniowanych kolczyków. Zapraszam do zabawy. Kolczyki wyślę tylko na polski adres, podlinkowany banerek  konkursu ( jedno ze zdjęć)  możesz zamieścić na swoim blogu a do obserwowania  blogu zapraszam ale nie zmuszam.

13 komentarzy:

 1. ja zgodnie z moim fisiem na fiolety, na fioletowe !

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że zielone :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Droga Anko skoro wyszłaś z propozycją to przyuważyłam u Ciebie ten piękny błękitny kwiat i nie chodzi mi dokładnie o ten, ale planuję zrobić wianek a w nim między innymi kilka kwiatów, ale w tej kwestii nie jestem za mocna i tu byłaby Twoja rola, bo chodziłoby mi o trzy lub cztery kwiaty w kolorach ziemi aby pasowały do sznurka, juty itp. czyli w stylu bardziej rustykalnym beże i takie tam. Sprawa nie jest pilna, bo planów mam od liku, więc spokojnie. Ja oczywiście też dla Ciebie coś bym znalazła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za zaproszenie do zabawy. Obstawiam że koleżanka wybrała niebieskie :) (przynajmniej ja bym je wybrała) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja obstawiam niebieski:)Przynajmniej sama bym je wybrała:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że koleżanka wybrała fioletowe hihii ;-))

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja stawiam na fioletowe :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę, że wybrała fioletowe :-) Są najbardziej wyraziste, choć niebieskim też nie brakuje uroku...

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja wybrałabym miętowe, bo wszyscy ostatnio stawiamy na *mynte* hihi

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne kolczyki :-)
  Dziękuję za udział w moim candy i życzę powodzenia w losowaniu :-)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.