Obserwatorzy.

środa, 17 sierpnia 2016

Gratis

          Miło mi, że spodobał się Wam obrus który wydziergałam. Mało robię rzeczy na zamówienie bo to zawsze ryzykowna zabawa. Osoba zamawiająca boi się , że efekt  końcowy nie będzie taki jak sobie wyobrażała,  ja obawiam się, że zamawiająca  rozmyśli się w trakcie  mojej roboty bo np. w chińskim markecie znajdzie coś trochę podobnego  za kilka złotych. Zaliczka na  materiał rozwiązuje tylko część problemów bo koszt nici i koszt np. obrusu z nich wydzierganego to dwie zupełnie różne  rzeczy.
           Ludziom trzeba jednak ufać bo inaczej świat byłby okropny. Pani Wiesia nowa właścicielka obrusu  zamówiła u mnie wcześniej ślubną chustę, obie byłyśmy zadowolone ze współpracy więc z przyjemnością  zobowiązałam się do wykonania obrusu  a ona mi zaufała, że będzie piękny i starannie wykonany. Wszystko co robię  wykonuję  tak  jakbym robiła dla siebie i nigdy nie zrozumiem tych co odróżniają rzeczy dla siebie od tych na sprzedaż.
           Po wydzierganiu obrusu zostało mi odrobinę  nici które specjalnie zakupiłam do jego wykonania. W ramach  gratisu  wydziergałam  z nich małą serwetkę i kilka świątecznych gwiazdeczek. To taki mały upominek bo jak się spotka   choćby wirtualnie  sympatyczną osobę to chce się jej sprawić przyjemność.
           A gratisy wyglądały tak:8 komentarzy:

 1. Super gwiazdki, ale ta serwetka jest fantastyczna :). Mała, ale ma coś w sobie :D.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gwiazdki pięknie wyglądają na choince lub gałązkach stroików :-)))Serwetka też śliczna :-)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Serweta jest przepiękna,prawdziwa koronka,jak "ongi" bywało i prawdziwa koronkowa robota,a ta mała serwetka,to chyba wygląda tak samo jak środek dużej?,piękny komplet z tego wyszedł i jeszcze gwiazdki na dodatek

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne!!! Super te gwiazdeczki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniu! Serwetka jest cudowna, A Gwiazdeczki są przeurocze - Pozdrawiam Cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 6. Gwiazdki są przepiękne! Jakoś nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby być niezadowolony z Twoich cudnych tworów :)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mnie odwiedziłaś/łeś . Dziękuję za każdy komentarz.